Loading…
27 djem tregojnë se çfarë i impresionon gjatë aktit
  • 01/02/2018 | 17:38

27 djem tregojnë se çfarë i impresionon gjatë aktit

Është mëse e qartë që meshkujt në shtat të kërkojnë më të mirën nga pjesët intime të partnereve që kanë.


Ndoshta ndonjëherë lind edhe dëshira që ta arredojnë dhomën e gjumit me dizajne si ato në filmin “Fifty Shades of Grey”.

Cosmopolitan.com ka pyetur 27 meshkuj në lidhje me gjërat që i bëjnë të jenë të zjarrtë në shtrat.

Disa ngurojnë ndërsa disa të tjerë shprehin të fshehtat, njihuni me to:

Elliot 19 vjeç- Më tërbon seksi oral

Max 18 vjeç- Kur më çjerr kurrizin

Christian 20 vjeç-  Fakti që e kam pranë

David 22 vjeç – Kur ajo përdor kremra

Daniel 18 vjeç – Kur ajo më vështron në sy duke treguar se nuk ka frikë të provoj çdo gjë me mua

Felix 20 vjeç- Disa meshkuj mendojnë se nuk do t’ia dalin por mua më pëlqejnë lëvizjet provokuese

Jackson 22 vjeç – Kur luan me testikujt e mi, më ulet sipër fytyrës dhe flet fjalë të pista

Richie 24 vjeç- Kur vesh rroba sexy dhe më thotë jam e gjithja e jotja

Elijah 22 vjeç- Një femër latine

Ryan 23 vjeç – Nuk ka asgjë më mirë se një femër që rri sipër meje

Isaac 21 vjeç – Të më hedhi sprait piperi në hund

Benjamin 22 vjeç- Kur prishet sipër meje

Andreë 21 vjeç – Seksi i fshehtë, me ish- të dashurën kryeja marrëdhënie seksuale kur miqtë tanë flinin në dysheme pak metra larg.

John 20 vjeç – Të më lidh duart dhe sytë para aktit seksual

Louis 21 vjeç – Seksi oral

Allen 25 vjeç – Të jetë e veshur me lingëri seksi dhe të më thotë që është një vajzë e keqe

Alex 19 vjeç – Klithmat e saj

Frenk 31 vjeç –Seksi anal

Eddie 19 vjeç- Surprizat e saj

David 22 vjeç – Pozicioni 69

Ryan 22 vjeç – Eksitimi anal

Ëilliam 26 vjeç – Kur ajo komandon seksin

Alexander 20 vjeç – Seksi i dhunshëm

Mikey 26 vjeç – Kur ajo vishet si vajzë e mbarë shkolle

Zach 19 vjeç – Kur më zgjon në pikë të natës për të bërë seks

Reid 19 vjeç – Kur ajo më kafshon buzët

Tyler 19 vjeç – Kur ajo kënaqet me veten

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë