Loading…

27 vjeçari zhytet me kokë në akull, i sfidon rusët

  • 28/01/2022 | 21:53

27 vjeçari zhytet me kokë në akull, i sfidon rusët

Boksieri Nikollë Rrasi së fundmi nisi të merret me një sport të dytë.


Ai po praktikon sportin e kërcimit në ujë të akullt në temperatura të ulëta, siç tha, për t’i sfiduar rusët.

“E kam bërë për t’i tregu që edhe na mundemi me kry kësi aktivitete, madje ne i kemi 4 stinë në vit e ai vetëm një gjithmonë,” tha ai.

27-vjeçari tha se nuk ka pasur asnjë problem shëndetësor, meqë ka imunitet të fortë pas ushtrimeve të përditshme.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë