Loading…

2po2 i thotë gruas: Shac, a je qu?

  • 02/08/2020 | 08:36

2po2 i thotë gruas: Shac, a je qu?

Ai është një nga reperët më të suksesshëm shqiptar, ani pse jeton jashtë kufijve.


Është ky 2po2 i cili numëron dhjetëra hite, ndërsa shquhet për bashkëpunimi.

Artisti shpesh përmes rrjeteve sociale ia shpreh dashurinë gruas së tij, derisa këtë radhe e bën në mënyrë interesante.

Nga pushimet ku po i kalojnë, ai ka bërë një fotografi me gruan e tij, teksa shkruan “Shac, a je qu”.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë