Loading…

2Ton dhe Majk lansojnë projektin e ri

  • 25/05/2023 | 18:44

2Ton dhe Majk lansojnë projektin e ri

Projekti i paralajmëruar mes 2Ton dhe Majk tashmë është bërë publik.


“Aventura” quhet kënga e publikuar nga dy artistët me videoklip.

Me një klip joshës me plot vajza, dy këngëtarët kanë sjellur projektin e parë të përbashkët.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë