Loading…

2Ton gjen dashurinë? Modelja seksi pjesë e këtij klipit të këngëtarit

  • 27/09/2020 | 19:59

2Ton gjen dashurinë? Modelja seksi pjesë e këtij klipit të këngëtarit

Modelja seksi po flitet se është në lidhje me reperin shqiptar.


Së fundmi reperi shqiptar 2Ton publikoi këngën e tij të re, të titulluar “Veç me ty”. Në klip është modelja bukuroshe libanezo-italiane, e quajtur Jennifer Mehaidli.

Ajo përpos të qenurit modele në klip, është gjithashtu e dashura e re e 2Ton. Burimet kanë treguar se dyshja mund ta zyrtarizojnë shumë shpejt lidhjen e tyre.

2Ton ende nuk ka reaguar mbi lajmin në fjalë, por shijon suksesin e këngës “Veç me ty”, e cila është pritur shumë mirë nga publiku.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë