Loading…
3 arsyet pse femrat duan burrat e martuar
  • 27/10/2018 | 11:53

3 arsyet pse femrat duan burrat e martuar

Psikologët kanë vërejtur gjatë kohëve të fundit, se 80 % e femrave në botë tërhiqen më shumë nga meshkujt e martuar.


Daily Mail rendit 3 arsye se përse këto tipe femrash pranojnë të bëhen “ dashnoret e tyre”.

1. Përcjellin lumturi
Meshkujt e martuar, në përgjithësi janë të plotësuar dhe në shumicën e rasteve kanë arritur të realizojnë gjërat që duan në jetë. Femrat beqare i shikojnë me admirim.

2. Dinë mirë si të trajtojnë një femër
Meshkujt e martuar janë një mburojë e mirë për femrat që sapo janë zhgënjyer në dashuri. Ata dinë si t’ia kthejnë buzëqeshjen dhe përkujdesen mirë për to.

3. Janë më të përgjegjshëm
Meshkujt e martuar, janë më të përgjegjshëm në krahasim me beqarët. Ata nuk veprojnë pa u menduar mirë për pasojat që ka një veprim.

Më të fundit
...
  • 25/04/2019 | 23:54
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë