Loading…

3 ide si ta bëni kopshtin të bukur (Foto)

  • 13/07/2017 | 23:18

3 ide si ta bëni kopshtin të bukur (Foto)

Tash kur jemi në stinën e verës mendoni më shumë për kopshtin tuaj në shtëpi.


Krijimi i kopshtit është një sfidë, por megjithatë idetë nuk mungojnë.

Më poshtë i keni 3 ide se si mund t’i realizoni ato, për t’u pasur të gjithë lakmi:

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë