Loading…

3 prostitutat më të shtrenjta në botë, nuk do ta besoni sa marrin për një natë

  • 12/07/2017 | 22:01

3 prostitutat më të shtrenjta në botë, nuk do ta besoni sa marrin për një natë

Padyshim janë të paragjykuara deri diku për punën që bëjnë, një pjesë e prostitutave bëjnë një jetë përrallore.

Një natë me to ka çmim marramendës, sa jo kushdo mund ta përballojë.

Mirëpo, ato kanë çfarë ofrojnë prandaj ia kanë vënë vetes këtë çmim. Këto janë disa nga çmimet që një pjesë e tyre I kanë vënë vetes për një natë.

Ja cilat janë ato:

1 – Michelle Braun me 50 mijë dollarë

2 – Loredana Jolie Ferriolo me 15 mijë dollarë

3 – Lauren me 24 mijë dollar

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë