Loading…
3 shenja horoskopi që janë shokët më të mirë
  • 29/06/2018 | 22:27

3 shenja horoskopi që janë shokët më të mirë

Kushdo ka dëshirë të jetë i rrethuar me miq të mirë, me të cilët mund të ndajë problemet por edhe momentet e bukura. Horoskopi mund t’ju ndihmojë të gjeni mikun tuaj ideal, që mund t’i besoni dhe t’a ruani shoqërinë përjetë.


Ja 3 shokët më të mirë bazuar në shenjën e horoskopit.

1.Peshorja

Nga çdo shenjë tjetër, peshoret janë më të dashurit dhe më të qetë. Ata kurrë nuk do t’ju lëndojnë qëllimisht. Ata gjithmonë do t’iu ndihmojnë pa kërkuar asgjë në këmbim. Gjithashtu janë më të popullarizuar nga të gjitha shenjat. Rrethi i tyre social përbëhet nga një grup i madh njerëzish . Një tjetër karakteristikë pozitive është se gjithmonë përpiqen t’i bëjnë gjërat në rregull. Ata nuk mbajnë inat dhe janë të parët që falin dikë.

2.Akrepi

Akrepët janë më interesantë nga të gjitha shenjave. Nëse bëhesh mik me një Akrep, ti do ta kesh për gjithë jetën. Ata vlerësojnë besnikërinë dhe sapo të kuptojnë se mund të kenë besim te ti do të jenë gjithmonë aty për ju.

3. Peshqit
Peshqit janë shenja më emocionale gjë që i bën të formojnë lidhje të thella me njerëzit. Ata mund të ndiejnë dhimbjen që po kaloni thjesht për shkak të lidhjes që keni me ta. Si mik, ata do të shkojnë përtej asaj që kërkohet dhe gjithmonë do t’ju vënë në plan të parë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë