Loading…
3 shenjat e horoskopit që do kenë një javë të suksesshme
  • 29/10/2018 | 19:52

3 shenjat e horoskopit që do kenë një javë të suksesshme

Mesa duket janë 3 shenja të horoskopit të cilat do kenë një javë të suksesshme dhe do marrin lajme të mira.


Bëhet fjalë për: gaforren, akrepin dhe shigjetarin.

1. Gaforrja

Kjo është një kohë e bukur për të thënë “po” për mundësitë emocionuese. Shpreheni veten përmes përpjekjeve artistike dhe shmangni kritikun tuaj të brendshëm.Tani për tani, ju keni për qëllim të blini gjithë bukurinë që kjo botë ka për t’ju ofruar. Këtë javë, prisni të keni një javë të suksesshme

2. Akrepi

Dielli është në shtëpinë tuaj të parë dhe askush nuk mund ta heqë statusin tuaj si magjistare supreme.Dhe, kjo nuk është arsyeja e vetme pse kjo javë është kaq e veçantë. Ju keni kaluar mjaft kohë stresuese me Venusin në retrogradë te Akrepi. Megjithatë, kozmosi po heq barrën tuaj.

3. Shigjetari

Mërkuri zyrtarisht do të hyjë te Shigjetari. Kur Mërkuri është në anën tuaj, inteligjenca juaj po ndizet në zjarr.

Ju sillni aq shumë aventura në univers kur bashkoni forcat me këtë planet. Sipas intv.al është koha që të na tregoni sa spontan jeni. Në këtë mënyrë, edhe gjërat do i keni në kontroll.

 

Më të fundit
...
  • 25/04/2019 | 23:54
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë