Loading…
3 shenjat e horoskopit që e përballojnë më së miri një divorc
  • 14/07/2018 | 18:37

3 shenjat e horoskopit që e përballojnë më së miri një divorc

Ndarjet kurrë nuk janë të këndshme, cilado qoftë iniciativa. Këto tri shenja i përballojnë shkëlqyeshëm, madje edhe situatat e tilla.


Dashi

Deshtë thjesht nuk kanë nevojë të vuajnë për ish-dashuritë – njëherë kur e përfundojnë, e përfundojnë përgjithnjë.

Kur ndahen as që kërkojnë dashuri të re, sepse Deshtë janë aq simpatikë sa që shumë shpejt dashuria u vjen vetë.

Demi

Kjo shenjë horoskopi ndarjen e përballon shumë mirë dhe pas saj nuk ka nevojë që menjëherë të gjejë re.

Demat më së shpeshti pushojnë para lidhjes së re, ndërkaq kur të jenë të gatshëm do të hyjnë në lidhje pa ngarkesa nga e kaluara.

Luani

Luanët janë qenie shumë të kuptueshme, prandaj dinë që fundi i lidhjes me siguri ka ardhur me arsye të mirë, për ç’shkak nuk vajtojnë pas ish-dashurisë.

Nuk vuajnë gjatë, prandaj me lehtësi gjejnë personin e ri, i cila do t’u japë atë që dëshirojnë.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë