Loading…
3 shenjat e horoskopit që kanë fytyrë ëngjëlli, por janë djalli vetë
  • 07/07/2018 | 18:59

3 shenjat e horoskopit që kanë fytyrë ëngjëlli, por janë djalli vetë

Të gjithë ne i kemi përparësitë dhe mangësitë tona. Nuk ka njeri pa gabime, por as pa vepra të mira. Kështu secili nga ne reagon ndryshe kur ndihet i rrezikuar, kur është i lënduar apo mendon që i është bërë padrejtësi.


Megjithatë, disa shenja horoskopi në situata të caktuara nuk kanë kufi. Edhe kur ana e tyre e errët zgjohet, bëhen shumë të rrezikshëm.

Kujdes, këta janë tre shpirtligjtë më të mëdhenj të Zodiakut!

Gaforrja

Edhe pse janë të njohur si emocionuesit më të mëdhenj, shumica besojnë që njerëzit e lindur në shenjën e Gaforres janë shumë të rrezikshëm.

Dhe nuk janë në lajthitje – më së shumti persona të cilët kanë bërë krime nga afshi janë të lindur bash në këtë shenjë, ndërkaq ekspertët thonë që për çdo gjë fajtor është jostabiliteti i tyre emocional dhe psikik, i cili gjithashtu është karakteristikë e shenjës horoskopit – Gaforres.

Virgjëresha

Njerëzit e lindur në shenjën e Virgjëreshës zakonisht janë paqedashës, ecin linjës së rezistencës më të vogël dhe dëshirojnë që çdo problem ta zgjidhim me kompromis, pa grindje dhe pa shamatë. Mirëpo, kur tek ata zgjohet forca e errët për çfarëdo shkaku, do t’ju shkelin sa çel e mbyll sytë!

Astrologët thonë që kjo është tipike posaçërisht për femrat e shenjës së Virgjëreshës, ndërkaq problemi më i madh është që veprat e tyre të këqija i bëjnë pa lënë asnjë gjurmë, me taktikën e planifikuar me kujdes, kështu që në fund mbase edhe nuk e kuptoni kush ju ka “hipur në kokë”.

Akrepi

Gjithë helmin të cilin Akrepi e fsheh ashpërsisht do ta ndieni në lëkurë nëse u gjendeni në rrugë apo përpiqeni t’i dëmtoni.

Kjo shenjë është paksa më e rrezikshme se Gaforrja, mirëpo sipas indiferencës, shpirtligësisë dhe mungesës së ndjenjës së fajit dhe brejtjes së ndërgjegjes akoma janë të paprekshëm!

Është e vështirë ta studiosh dhe ta kuptosh, është tmerrësisht i fshehtë. Di të hipnotizojë dhe të tregojë se është dominues.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë