Loading…
3 shenjat më të përkushtuara të horoskopit, bëjnë gjithçka për partnerin e tyre
  • 20/01/2019 | 15:22

3 shenjat më të përkushtuara të horoskopit, bëjnë gjithçka për partnerin e tyre

Ne kemi nevoja, zbrazëtira emocionale që duam t’i plotësojmë. Shumica prej nesh thjesht duan dashuri dhe romancë.


Dhe romantizmi kërkon siguri, vëmendje dhe përkushtim. portë gjithë pajtohemi se “Unë të dua” nuk mjafton për të treguar përkushtimin e dikujt nga partnerit. Këto fjalë janë të lehta për t’u thënë, dhe njerëzit priren t’i thonë këto fjalë jo rrallë herë për të dalë nga situata, kur kjo e fundit del jashtë kontrollit!

Një frazë e tillë nuk duhet të përdoret për t’u shfajësuar, apo për t’u justifikuar pasi humbet besueshmërinë ! Mëgjithatë vetëm 3 nga 12 shenjat e horoskopit e thonë këtë frazë me gjithë mend dhe nuk duhet ta vini kurrë në dyshim kur ai shpreh dashurinë.

1. Peshqit (19 shkurt – 10 mars)
Jeni në telashe nëse i dashuri juaj është një kuzhinier i zoti, sepse romanca juaj vjen nga stomaku. Keni pikë të dobët njerëzit që kujdesen për ju dhe shprehni dashurinë me gjithëfare gjestesh. Jeni një shenjë shumë e dhënë në përgjithësi, bujare në dashuri dhe plotësisht e natyrshme kur bëhet fjalë për romanca.Peshqit duan romancë dhe janë romantike. Ata janë të patrembur kur vjen puna për të treguar sa të dashuruar janë dhe nuk kanë frikë t’i shprehin ndjenjat.

2. Demi (20 prill – 20 maj)
Kur Demi bie në dashuri, gjë që është shumë e lehtë, ata do të bënin gjithçka për t’ju bindur se një dem është burri/ gruaja ideal/e për t’u martuar. Bëni plane afatgjate dhe jeni romantikë të pashpresë. Është e lehtë të biesh në dashuri me ju, sepse ju të bëni të besoni tek dashuria e përjetshme si nëpër filma.

3. Dashi (21 mars – 19 prill)
Kur je me një dash, zjarri në një lidhje nuk shuhet kurrë. Kjo është ndoshta shenja më pasionante në kuptimin e gjerë të fjalës që nuk përfshin vetëm romancën në çit. Nëse ka një shenjë që me të vërtetë do të të befasojë me përpjekjet e tyre romantike, është dashi me siguri./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë