Loading…
3 vajzat kosovare që po ‘çmendin’ të gjithë me zërin, ua kalojnë 90% të estradës |VIDEO
  • 27/09/2018 | 10:20

3 vajzat kosovare që po ‘çmendin’ të gjithë me zërin, ua kalojnë 90% të estradës |VIDEO

Një video interesante po qarkullon në faqet shqiptare në Facebook.

Aty shihen tre vajza teksa këndojnë një këngë popullore, por në një stil mjaft të pëlqyer nga dëgjuesit.

Bëhet fjalë për këngën e Pandorës, “Kafja e Mëngjesit”.

Shumë komentues thonë se ky cover po u pëlqen më shumë se origjinali.

Zë te mrekullushem 😍😍Pelqene faqen ton : Qikat e Jashtit ✔✔

Posted by Qikat e Jashtit on Friday, 21 September 2018

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë