Loading…

300 mijë dollarë dhuratë stafit, familja Kardashian- Jenner befason bashkëpuntorët

  • 13/01/2021 | 17:35

300 mijë dollarë dhuratë stafit, familja Kardashian- Jenner befason bashkëpuntorët

Familja Kardashian ka përfunduar xhirimet për sezonin e fundit të serialit “Keeping Up With The Kardashian.”


Në shenjë falenderimi për impenjimin dhe punën e madhe që fshihet pas këtij seriali që ka gozhudar njerëzit nga e gjithë bota, familja Kardashian ka menduar t’i bëjë stafit të saj një dhuratë shumë marramendëse.

Si shpërblim për përkushtimin e tyre në punë, Kardashians iu kanë dhuruar 30 anëtarëve të stafit nga një orë të markës “Rolex”.

30 orët kanë kushtuar 300.000 dollarë për ekipin e realizimit të serialit më të famshëm në botë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë