Loading…

300 mijë euro për dy orë, reperi me famë botërore dhuron spektakël në Mykonos

  • 14/08/2022 | 10:51

300 mijë euro për dy orë, reperi me famë botërore dhuron spektakël në Mykonos

Reperi i njohur me famë botërore, 50 Cent ka qenë në Mykonos dhe për një performancë dy orëshe në SantAnna në Paraga ka marrë shumën prej 250 mijë euro plus 50 mijë euro për shpenzimet e transportit dhe akomodimit.


Para se të dilte në skenë, 47 vjeçari shikoi pak momente relaksi në ishullin e famshëm.

Së bashku me partneren e tij 27-vjeçare Cuban Link, me profesion modele, dhe disa miq të ngushtë, 50 Cent shëtiti rrugët e Mykonos.

Pavarësisht se ishte i rrethuar nga njerëzit e tij të sigurisë personale, ai ishte shumë miqësor dhe pranoi të bënte një selfie me fansat e tij teksa po largohej.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë