Loading…

5 të lënduar nga aksidenti në magjistralen Podujevë – Prishtinë

  • 07/12/2016 | 10:54

5 të lënduar nga aksidenti në magjistralen Podujevë – Prishtinë

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur sot në rrugën Podujevë –Prishtinë, përkatësisht në fshatin Gllamnik.

Zëdhënësja e Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti, ka njoftuar se si pasojë e këtij aksidenti, kanë mbetur të lënduar 5 persona.

Aksidenti ka ndodhur në orën 7:00 të mëngjesit, janë të përfshira 3 vetura, 5 personat e lënduar, janë dërguar menjëherë për në QKUK’’.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë