Loading…

33 imazhe që ilustrojë kompozicionin

  • 14/11/2016 | 13:12

33 imazhe që ilustrojë kompozicionin

Shkolla e fotografisë digjitale (DPS) është duke shfaqur një seri artikujsh për kompozicionin, transmeton gazetametro.net.

Këtu mund të shihni shumë elemente të ndryshme dhe mënyra për të kompozuar fotografi me më shumë ndikim./gazetametro.net

Zoltán Vörös

By Zoltán Vörös

Raymond M.

By Raymond M.

Jeff Wallace

By Jeff Wallace

Thomas Leuthard

By Thomas Leuthard

Georgie Pauwels

By Georgie Pauwels

Gianni Dominici

By Gianni Dominici

Color

Wester

By wester

Umberto Nicoletti

By Umberto Nicoletti

Louis Vest

By Louis Vest

Bill Selak

By Bill Selak

Shandie 8

By shandie 8

Sur Name

By Sur Name

Framing

Fernando Ocaña Fernández

By Fernando Ocaña Fernández

Lawrence OP

By Lawrence OP

Georgie Pauwels

By Georgie Pauwels

Georgie Pauwels

By Georgie Pauwels

Michelle Robinson

By Michelle Robinson

Littlenelly (rare But There)

By littlenelly (rare but there)

Perspective

Patrik Jones

By Patrik Jones

Topher76

By topher76

Vincent Moschetti

By Vincent Moschetti

Joris Louwes

By Joris Louwes

Mike138

By mike138

Perceptions I Sichtweisen

By perceptions I sichtweisen

Andreas Schalk

By Andreas Schalk

Aristocrats-hat

By Aristocrats-hat

Michael Coppola

By Michael Coppola

Chris Bird

By Chris Bird

Simplify

Dave Toussaint

By Dave Toussaint

Dawn Ellner

By Dawn Ellner

Thomas Hawk

By Thomas Hawk

Frédéric Vissault

By Frédéric Vissault

ELKayPics (away)

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë