Loading…

34 vjeçari shqiptar mbytet me veturë teksa po bartte drogë

  • 15/11/2018 | 13:24

34 vjeçari shqiptar mbytet me veturë teksa po bartte drogë

Një aksident ka ndodhur në rrugën rurale që lidh fshatrat Kaçinar- Mirditë-Kaluer në Lezhë, në një terren të theksuar malor ku një 34-vjeçar me inicialet Tonin Ndreca duke drejtuar mjetin tip Benz ka humbur kontrollin e mjetit duke rënë poshtë urës ku ka humbur jetën.

Policia nga kqyrja e mjetit ka gjetur dhe sekuestruar një sasi lënde te dyshuar narkotike Kanabis Sativa në mjetin e të aksidentuarit.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë vazhdojnë hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë