Loading…
4 arsye përse vajzat ndahen nga djemtë
  • 28/06/2018 | 21:24

4 arsye përse vajzat ndahen nga djemtë

Ju ka ndodhur?


Na ndodh shpesh të mërzitemi me partnerin, por mendojmë nuk po e shprehim për momentin dhe po e anashkalojmë me shpresën se nuk do të ndodh më. Por njihuni me 4 arsyet pse femrat i lënë meshkujt që i dashurojnë

1.Edhe pse kanë partner ndihen të vetmuara
Femrat kur dashurojnë mendojnë shumë për mashkullin e tyre dhe e cilësojnë atë gjithçka, por mashkulli fillon të ndihet komod në lidhje duke mos ju përkushtuar si më parë partneres së tyre dhe për këtë arsye ato ndihen të vetmuara.

2. Meshkujt e mbajnë lidhjen sekrete
Femrat duan që lidhjen e tyre të dashurisë ta bëjnë publike. Për këtë arsye ato dyshojnë se mos mashkulli po i tradhëton.

3.Femrat nuk e duan mashkullin që i dalin punët papritur
Femrat pëlqejnë të jenë të informuara paraprakisht për punët e partnerit të tyre. Ato nuk duan meshkujt e paparashikueshëm.

4. Femrat nuk e duan mashkullin që nuk i dëgjon
Femrat preferojnë meshkujt që i dëgjon ato./In Tv

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë