Loading…

4 arsyet që tregojnë pse ndjeheni mirë beqare

  • 01/12/2016 | 22:03

4 arsyet që tregojnë pse ndjeheni mirë beqare

Me siguri se jeni beqar/e ngase keni pasion për të arritur një qëllim që keni në mendje. Thjeshtë, doni të jeni një shpirt i/e pavarur, të jetoni jetën si të doni vet. Dhe kjo është gjëja më e mirë që mund të bëni për vetveten.
E doni vetveten mjaftueshëm për të vënë dëshirat dhe ëndërrat tuaja të parat në jetë.

Këto janë disa nga arsyet se pse ndjeheni mirë vet:

1. Ndjeheni plot jetë vet!
large

2. Jeni në paqe me statusin tuaj
large-1

3. Nuk është problemi tek ju, por tek të tjerët që ju bëjnë pyetje se pse doni të jeni beqar/e
large-2

4. Qështja është se “çfarë doni” jo “çfarë ju nevojitet”
large-3

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë