Loading…
4 fotografitë ‘përvëluese’ të vajzës së Lutfi Hazirit
  • 19/03/2019 | 13:16

4 fotografitë ‘përvëluese’ të vajzës së Lutfi Hazirit

Kënga Haziri, vajza e kryetarit të Komunës së Gjilanit, është njëra nga femrat më të komentuara në mediat rozë, transmeton Gazeta Metro.


Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, e sidomos në Instagram, ku poston fotografi nga më të ndryshmet.

Në çdo foto Kënga vë në pah bukurinë e saj dhe linjat trupore.

Në vazhdim ju sjellim katër fotografitë më ‘përvëluese’ të saj. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë