Loading…

4 momentet skandaloze të Ramiz Lladrovcit para kamerave

  • 16/05/2019 | 10:11

4 momentet skandaloze të Ramiz Lladrovcit para kamerave

Kryetari i Komunës së Drenasit Ramiz Lladrovci, shpeshherë ka dhënë deklarata të pakuptimata nëpër media. Shprehjet e tij si ‘forca e bën fuqinë’, apo kur i drejtohet një asambleist në Kuvendin Komuna ‘qu dil jasht’, s’kanë fare kuptim e janë edhe fyese, shkruan Gazeta Metro.


Në prag të zgjedhjeve komunale, Lladrovici si të gjithë kundërkandidatët e tij ishte i ftuar në shumë debate, dhe pothuasje në secilin nga to ai kishte dhënë deklarata të tilla, që menjëherë bëheshin ‘hit’ në rrjetet sociale.

Më poshtë ju sjellim një përmbledhje të disa preë këtyre momenteve më qesharake:

/gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë