Loading…

4 persona u arrestuan mbrëmë në ‘Sunny Hill’

  • 08/08/2022 | 12:22

4 persona u arrestuan mbrëmë në ‘Sunny Hill’

Katër persona, në dy raste të ndara, janë arrestuar mbrëmë në parkun e Gërmisë gjatë kohës sa po mbahej Sunny Hill.


Te i arrestuari i parë policia njofton se i ka gjetur dhe konfiskuar 1.4 gr substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë.

“Me vendim të prokurorit i dyshuari është liruar, rasti vazhdon në procedurë të rregullt”, njofton policia.

Në rastin e dytë, rreth orës 21:00, janë arrestuar 3 të dyshuar meshkuj kosovarë pasi gjatë kontrollit tek ata janë gjetur dhe konfiskuar 11.9 gr substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë.

“Me vendim të prokurorit njëri nga të dyshuari është dërguar në mbajtje, kurse dy të dyshuarit e tjerë janë liruar në procedurë të rregullt”, njofton policia.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë