Loading…

4 shqiptarët e rrahur në veri, janë nga Skenderaj

  • 11/04/2017 | 20:13

4 shqiptarët e rrahur në veri, janë nga Skenderaj

Katër shqiptarë janë rrahur sot nga disa të rinj serbë, me ç’rast kanë pësuar lëndime të lehta. Siç bëjnë të ditur burime të KosovaPress-it, që të katërtit janë nga Komuna e Skenderajt.


Sipas këtyre burimeve, ngjarja ka ndodhur sot rreth orës 14:00 në rrugën “Kral Petar” në veri të Mitrovicës, emrat e personave të rrahur janë të njohur për KosovaPress, të cilët janë D.D. 1982, B.D. 1988, A.D. 1989 dhe P.D. 1990.KosovaPress ka tentuar të kontaktojë me zyrtarët policore të Rajonit të Mitrovicës, por nuk ka mund të marrë një konfirmim për rastin.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë