Loading…
40 aksidente brenda një dite në Kosovë
  • 12/02/2019 | 10:44

40 aksidente brenda një dite në Kosovë

Gjatë ditës së djeshme në Kosovë kanë ndodhur gjithsej 40 aksidente, transmeton Gazeta Metro.


Sipas njoftimit të policisë gjatë ditës së djeshme në tërë vendin kanë ndodhur 40 aksidente në komunikacion.

Në raportin e Policisë thuhet se nga 40 aksidentet, 13 kanë qenë me lëndime ndërsa 27 me dëme material.

Nga këto 40 aksidente, asnjë nuk ka përfunduar me fatalitet./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë