Loading…

42 vjeçari shqiptar vret gruan e tij, dhe thërret policinë: ‘E mbyta’

  • 06/12/2021 | 09:15

42 vjeçari shqiptar vret gruan e tij, dhe thërret policinë: ‘E mbyta’

Krim i rëndë në një familje shqiptare në Greqi. Një 40-vjecar shqiptar ka vrarë bashkëshorten e tij. Ngjarja e rëndë u regjistrua në orët e para të mëngjesit në Blaxioti, Lakonia.


Viktimë ka mbetur një 36-vjecare, e cila u mbyt me duar nga burri i saj, pas një sherri për motive banale.

Fill pas krimit, autori telefonoi më pas policinë ku tregoi ngjarjen. Forcat e policisë mbërritën në banesë dhe gjeten viktimën pa ndjenja, të cilët e transportuan në spital, ku u vërtetua dhe vdekja e saj. Çifti kishin dy fëmijë të mitur, ndërsa vetë punonin në bujqësi.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë