Loading…

44 aksidente për 24 orë

  • 27/03/2017 | 16:20

44 aksidente për 24 orë

Në territorin e Kosovës kanë ndodhur hiç më pak se 44 aksidente  brenda 24 orëve të fundit.


Këtë e ka thënë Policia e Kosovës, me anë të raportit 24 orësh.

Aty thuhet se 18 aksidente kanë rezultuar me të lënduar, ndërkaq 26 të tjerë kanë sjellur vetëm dëme materiale.

Sipas Policisë, gjatë ditës së djeshme janë shqiptuar 765 tiketa për shkelje në trafik./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë