Loading…

45 aksidente për 24 orë

  • 14/01/2017 | 10:32

45 aksidente për 24 orë

Në territorin e Kosovës, për vetëm 24 orë, janë raportuar 45 aksidente, shkruan gazetametro.net


Sic njofton policia, nga këto aksidente nuk ka pasur viktima, mirëpo në 7 aksidente ka pasur të lënduar. Po ashtu, me dëme materiale policia ka raportuar 38 aksidente.

Ndërkaq, për këtë 24 orësh, policia ka shqiptuar 738 tiketa dënimi.

Ndërkohë, policia ka njoftuar se gjatë ditës së djeshme janë arrestuar 26 persona. Prej tyre, 20 po mbahen akoma në mbajtje./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë