Loading…

483 raste aktive me virusin korona në vend

  • 28/10/2021 | 08:07

483 raste aktive me virusin korona në vend

Numri i rasteve aktive me virusin korona në Kosovë është 483, sipas të dhënave nga IKSHP.

Ndërkohë, për të merkurën, Ministria e Shëndetësise njoftoi se 22 persona janë infektuar me koronavirus në 24 orët e fundit, si dhe një rast i vdekjes.

Aktualisht në Kosovë është duke vazhduar vaksinimi kundër virusit korona.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë