Loading…

5 mijë e 700 euro për të shkuar në Haxh, deputeti i VV’së lajmërohet nga Qabeja

  • 28/06/2022 | 23:45

5 mijë e 700 euro për të shkuar në Haxh, deputeti i VV’së lajmërohet nga Qabeja

Deputeti i VV-së, Eman Rrahmani, bashkë me të vëllain është nisur dje për në Haxh.


E sot, vëllai i tij ka publikuar një fotografi bashkë me Rrahmanin.

“Mission” – Misioni në shqip është mbishkrimi që vëllau i Rrahmanit i ka vënë fotografisë.

Ndryshe, çmimi për të shkuar në Haxh për këtë vit, sipas Bashkësisë Islame të Kosovës ishte 5 mijë e 700 euro.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë