Loading…

5 persona që mund të përballojnë çdo mision të pamundur

  • 12/02/2019 | 21:25

5 persona që mund të përballojnë çdo mision të pamundur

Truri është një mister që të gjithë do të donin ta zgjidhnin. Është shumë më interesante që të përpiqemi të kuptojmë se çfarë po ndodh me të vërtetë në kokë kur përballemi me një problem, trasnmeton Gazeta Metro.


Ne po ju paraqesim 5 njerëz që kanë arritur menjëherë të gjejnë zgjidhje edhe në situatat më të komplikuara:

E bëj unë, vetëm mbajeni shkallën.

Kur e ke harruar kaskën në shtëpi por prap ke shumë punë për të bërë.

Nëse duket budallallëk por funksionon, nuk është budallallëk.

Kjo është e paparë, madje edhe për Tom Cruise.


Kur më në fund shpaguhen vitet e të luajturit Tetris

 

 

 

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë