Loading…
 5 shenjat e horoskopit që fusin ‘shejtanin në shishe’
  • 25/05/2018 | 23:32

 5 shenjat e horoskopit që fusin ‘shejtanin në shishe’

Janë ngatërrestarë, “fusin shejtanin në shishe” dhe e kanë mendjen vetëm për telashe! Ja kush janë 5 mistrecët e horoskopit që do të ngatërrojnë të gjithë dynjanë!


Virgjëresha

Virgjëresha është një shenjë që nuk e ka problem ta thotë mendimin e saj , por sikur të kishte pak më shumë takt, mirë do ishte. Janë pak arrogantë dhe mënyra sesi shprehen mund t’ju bëjë të ndiheni keq.

Peshorja

Peshorja karakterizohet nga sharmi, por e përdor këtë të fundit për të manipuluar ! Janë telashendjellës por në fund ia arrijnë të dalin pa u “lagur”.

Binjakët

Binjakët luajnë lojë të dyfishtë dhe kjo është arsyeja që pse futeni gjithmonë në telashe me këtë shenjë !

Shigjetari

Kjo shenjë futet në telashe sepse është një shenjë provokuese që nuk e kupton sesa ndikim mund të kenë veprat e tij tek të tjerët, sipas Class. Është shenjë e papërgjegjshme.

Ujori

Ndonëse ujori është një shenjë e paqtë, “shejtanlliku” i tyre lidhet me pavarsinë dhe moskokëçarjen e tyre.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë