Loading…
5 shenjat që tregojnë se nuk jeni më të dashuruar
  • 07/07/2018 | 19:35

5 shenjat që tregojnë se nuk jeni më të dashuruar

Kur jeni të dashuruar, gjëja e fundit për të cilën mendoni është nëse nuk do të jeni më të dashuruar. Për fat të keq, megjithatë, kjo nuk do të thotë se kjo nuk ndodh. 


Megjithëse koha e investuar në marrëdhënie mund t’ju detyrojë të përpiqeni të rregulloni gjërat që nuk shkojnë apo të përpunoni çdo ndjenjë negative që keni ndaj partnerit tuaj, kur dashuria ikën, është vetëm një çështje kohe para se të ikni dhe ju nga ajo mardhënie.

Dhe ndërkohë që mund të jetë e vështirë të kuptohet se kur është koha e duhur për t’u larguar, sa më shpejt që t’a bëni, aq më mirë do të jetë për të dy ju.

Këtu janë disa shenja që do t’ju ndihmojnë të kuptoni se nuk jeni më të dashuruar.

1. Ndiheni më mirë nëse nuk flisni me partnerin gjatë gjithë kohës

2.Ankoheni vzhdimisht për të tek miqtë tuaj

3.Të qenit rreth tij/saj nuk ju bën më të lumtur

4.Jeni më të mërzitur më shumë se me çdo gjë

5.Gjithashtu, ndiheni të lehtësuar kur partneri nuk vjen në evente që kishit planifikuar së bashku

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë