Loading…

5 vite më parë ishte figurante në klipin e Yll Limanit, del video e Loredanës para se të bëhej e njohur

  • 09/08/2022 | 16:10

5 vite më parë ishte figurante në klipin e Yll Limanit, del video e Loredanës para se të bëhej e njohur

“Ke pi sonte shumë” është një nga këngët më të veçanta të Ylli Limanit, e cila edhe pse kanë kaluar 5 vite dëgjohet ende të ditët e sotme.


Mirëpo, së fundmi, kjo këngë është bërë virale në TikTok dhe jo më kot. Në videoklipin e saj shfaqet figurante një nga artistet më të njohura të momentit, Loredana Zefi.

Kjo e fundit në atë periudhë nuk ishte bërë ende e famshme dhe në pamje ishte shumë ndryshe.

Duket se që ky klip ka ndikuar në marrëdhënien e dy artistëve sot, pasi ndonëse kanë kaluar shumë kohë, ata janë miq shumë të mirë me njëri-tjetrin.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë