Loading…

Amerikani vogël e di për Kosovë (Video)

  • 01/11/2016 | 20:36

Amerikani vogël e di për Kosovë (Video)

Arden Hayes, është një fëmijë pesë vjeç gjeni i cili e di hartën e botës përmendësh.

I ftuar në emisionin e showmenit Jimmy Kimmel, Arden përmendi Kosovën si shtet i cili është i ndarë edhe në hartë.

Në  minuten 4:02, mund ta shikoni momentin kur përmend Kosovën, madje ai thotë se ndonjëherë ngatërrohet me Bosnjën./gazetametro.net

 

 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë