Loading…

’50 për qind e punëtorëve kanë qenë shqiptarë’ Krasniqi: Me mirë se Trump nuk na njeh askush

  • 05/10/2022 | 22:37

’50 për qind e punëtorëve kanë qenë shqiptarë’ Krasniqi: Me mirë se Trump nuk na njeh askush

Biznesmeni shqiptar dhe ish deputeti i VV’së, Florin Krasniqi, ka thënë se askush me mirë se Trump nuk i njeh shqiptarët, shkruan Gazeta Metro.


“50% e punëtorëve  në ndërtesën e Trump janë shqiptarë, askush me shumë se  ai nuk i njeh shqiptarët”, tha Krasniqi.

Krasniqi gjithashtu ka thënë se raportet në mes të Kosovës dhe SHBA’së janë ftohur dhe se fajtorë për këtë e bën Kurtin dhe VV’në./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë