Loading…

50 për qind më pak blerje online në Kosovë nga Kina

  • 27/02/2020 | 09:23

50 për qind më pak blerje online në Kosovë nga Kina

50 për qind më pak blerje online ka që nga paraqitja e Koronavirusit në Kinë.

Zëdhënësi i Doganës së Kosovës, Adriatik Stavileci ka thënë se ka rënie të madhe të porosive online.

Ai në emisionin Sot, ka thënë se Koronavirusi nuk mund të merret përmes mallrave dhe se tashmë Agjencia e Veterinës ka kërkuar ndalim të disa produkteve që mund të jenë të rrezikshme.

Kujtojmë se Kosova akoma nuk është prekur nga ky virus vdekjeprurës.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë