Loading…

53 vjeçari nga Mitrovica vdiq pasi u rrëzua nga bicikleta

  • 16/07/2017 | 17:53

53 vjeçari nga Mitrovica vdiq pasi u rrëzua nga bicikleta

Sot rreth orës 15:30 në afërsi të liqenit artificial në Mitrovicë, përkatësisht tek rruga e Zhabarit, një person ka vdekur pasi rrëzimit nga biçikleta.


Rastin për Veriu.info e ka konfirmuar, Nysret Mehmeti, nga zyra për informim e policisë në rajonin e Mitrovicës, i cili ka treguar se vdekja e tij nuk ka të bërjë asgjë me liqenin.

“Vdekja nuk ka të bëjë me liqen artificial, tashmë i ndjeri ka qenë vetëm ka qenë kalimtar i rastit me biçikletë dhe përnjëherë është rrëzuar nga biçikleta. Mjeku kujdestar ka dalë në vendin e ngjarjes dhe ka konstatuar vdekjen e tij”, ka treguar Mehmeti për Veriu.info.

Zyrtari për Informim Nysret Mehmeti ka thënë që nuk e di emrin e të vdekurit, por ka konfirmuar që është kosovar/boshnjak, banor i pjesës veriore, përkatësisht i Lagjes së Boshnjakëve.

Veriu.info mëson se 53 vjeçari dyshohet që mund të ketë pasur probleme shëndetësore, pasi vdekja e tij ka ardhur pas rrëzimit në tokë dhe fare nuk ka pasur kontakt me ujin e liqenit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë