Loading…

6 dallimet që tregojnë nëse mbushësi është origjinal apo falso

  • 15/12/2016 | 19:39

6 dallimet që tregojnë nëse mbushësi është origjinal apo falso

Jemi dëshmitarë të falsifikimi të thuajse të gjitha mjeteve elektronike.

Nëse doni të blini një mbushës për telefonin tuaj dhe dyshoni se a është origjinal apo jo, atëherë shihni 6 fotografitë e mëposhtme, në të cilat shihen dallimet mes mbushësit origjinal dhe fallco.

bateria-2_1481816115-4475808bateria-4_1481816115-1629996bateria-3_1481816115-1659259-copybateria-1_1481816115-4630325-copy

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë