Loading…

6 fotografi të fëmijëve, prindërit e të cilëve nuk dinë të qeshin apo të qajnë

  • 23/06/2021 | 18:46

6 fotografi të fëmijëve, prindërit e të cilëve nuk dinë të qeshin apo të qajnë

Të punosh me fëmijët që krijojnë konflikte me të tjerët do të thotë t’i shohësh ata ndryshe. Kjo do të thotë të vendosim për ta një palë syze të tjera. Ajo që shohim përcakton atë që do të bëjmë ne me këta fëmijë, shkruan Gazeta Metro.


Herë pas here, fëmijët do të bëjnë diçka që të ju bëjnë të ndiheni i konfliktuar dhe nuk do të dini të qeshni apo të qani

Më poshtë ju sjellim gjashtë fotografi të fëmijëve prindërit e të cilëve nuk dinë të qeshin apo të qajnë:

./gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë