Loading…
6 gjëra që nuk i dinit rreth Elvana Gjatës
  • 16/01/2019 | 13:20

6 gjëra që nuk i dinit rreth Elvana Gjatës

Elvana Gjata është njëra nga kënëtarët më të mira dhe active shqiptare. Por pas sherrit në ish Bllok, Elvana është zhdukur fare nga  sfera publike dhe rrjetet sociale, trasmeton Gazeta Metro.


Në mugesë të saj, Gazeta Metro i’u sjellë disa nga faktet për jetën e saj:

1.    E thërrasin Ela

Valdrini i cili është mik dhe bashkëpunëtori i saj i ngushtë thotë se shkurt e  quajnë Ela.

2.    Është “kafshë”pune”

Elvana Gjata përherë kujdeset për çdo detaj të punës së saj, qoftë këngë, apo koncert, ajo nuk ulet e të presë, madje deri sa të sigurohet se çdo gjë ka shkuar mirë ajo nuk ha, nuk pi dhe nuk flenë.

 

3.Vdes për ushqimin e përgatitur nga e ëma

Në një deklaratë të saj patë thënë se nënat kanë një sekret që ushqimet u dalin të mira por që ne akoma nuk e kemi zbuluar.

4.       Është shumë e afërt me motrën

Elvana dhe Migena dihet se kanë një marrëdhënie të shkëlqyer mes vete, ndonëse Migena jeton në Gjermani, ato terë kohën janë në kontakte. Dhe për me tepër Migena shpesh udhëton për në Shqipëri për ta ndihmuar të motrën.

5.       Puna është punë dhe aty nuk të fal

Pavarësisht sesi mund të shfaqet në skenë, në jetën e private është shumë e përmbajtur me njerëzit. Nëse ka një mendim për dikë, gjithmonë e mbanë për vete por në punë është totalisht tjetër, nuk i mbanë mendimet për vete dhe shpesh behët e vështirë dhe e ashpër gjatë punës.

Dhe ka sens humori

Bashkëpunëtorët e saj tregojnë se secili projekt i saj ka sukses për shkak të lidhshmërisë dhe natyrshmërisë se veprimtarive të saj, si të mos jetë fare para kamerave./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë