Loading…

6 gjëra te meshkujt që i irritojnë femrat

  • 22/11/2016 | 08:31

6 gjëra te meshkujt që i irritojnë femrat

Janë disa rroba të cilat janë në trend tek meshkujt dhe ata mendojnë se duken shumë bukur, por femrat i shohin ato krejtë ndryshe. Kjo është lista që tregon se cilat janë rrobat e meshkujve që i irritojnë femrat më së shumti:

1. Bluzat në formë “V”
v

2. Pantallonat ekstra të shkurta
shortshorts

3. Jelek i përshtatur me maicë
jelek

4. Rripat e mëdhenj
rryp

5. Gjithçka gjyrë rozë
pink

6. Pantallonat e ngushtë
7705560-collage11-1479320407-650-0ceea79d8b-1479480968

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë