Loading…

6 mënyrat yll si t’i kombinoni këpucët trend të këtij sezoni

  • 19/11/2023 | 21:49

6 mënyrat yll si t’i kombinoni këpucët trend të këtij sezoni

Shtëpitë më të mëdha të modës, konfirmojnë të kuqen dhe nuancën e vishnjes si ngjyrën IN të vitit 2024. Por, moda gjithnjë i paraprin kohës dhe e kuqja bëhet kështu ngjyra perfekte për këpucët e sezonit vjeshtë-dimër 2023/2024.


E pranishme te këpucët me pak takë, mokasinët, çizmet apo modelet me majë të hollë është e pamundur që e kuqja të mos dominojnë në këto modele sepse është nuancë kaq argëtuese, elegante dhe e ndritshme.

Këpucët e kuqe marrin menjëherë vëmendje dhe biem të gjithë dakord për këtë! Ja gjashtë modelet dhe kombinimet që mund t’i kopjoni që tani:

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë