Loading…

6 momentet e vogla që duhet t’i gëzoni në jetë

  • 05/11/2016 | 15:28

6 momentet e vogla që duhet t’i gëzoni në jetë

Jeta i ka vështirësitë e saj, ndonjëherë ndjeheni mirë ndonjëherë keq, mirëpo gjithmonë duhet të ndjeheni mirë për momentet e vogla që nuk i vini re:

1. Përfundimi i një libri të mirë
book

2. Gjumin e mëngjesit gjatë vikendit
sleep

3. Ai momenti kur gjeni pare në xhep e që i keni harruar krejtë që ekzistojnë!
money

4. Mëngjeset me njerëzit e juaj të zemrës
morning

5. Kafja e mëngjesit
coffee

6. Ai momenti kur dëgjoni ndonjë shaka që ju bën të qeshni me lot!
laugh

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë