Loading…

6 shenja që tregojnë se jeni të lodhur shpirtërisht

  • 09/06/2021 | 21:48

6 shenja që tregojnë se jeni të lodhur shpirtërisht

Jemi shpesh të lodhur, të demotivuar dhe kërkojmë të dimë se si disa njerëz arrijnë të jetojnë të qetë e të relaksuar, sa shpesh duket e pamundur, shkruan Gazeta Metro.


Më poshtë ju sjellim gjashtë henja që tregojn se jeni të lodhur shpirtërisht:

1. Nuk ka më entuziazëm ose gëzim në jetnë tuaj.
2. Nuk e kujtoni herën e fundit që vërtet jeni argëtuar.
3. Nuk e kujtoni me kënaqësi të shkuarën tuaj.
4. Edhe pse i rrethuar me njerëz, ndiheni vetëm.
5. Motivimi duket se ju ka braktisur.
6. Nuk jeni besnik ndaj dëshirave të zemrës suaj.

Shenjatkëto që tregojnë se shpirti juaj është i lodhur dhe keni nevojë të ripërtëriheni./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë