Loading…
6 trende të modës që janë rikthyer përsëri
  • 23/02/2018 | 23:43

6 trende të modës që janë rikthyer përsëri

Zbuloni disa nga tendencat më ikon të viteve më parë, që janë duke bërë një rikthim të lavdishëm në fushën e modës. 6 stile veshjes retro dhe cool që duhet të dini.


1-Këpucët me takë të ulët

2-Ngjyrat pastel

3-Atletet e bardha

4-Supet e theksuara

5-Pantallonat me bel të lartë dhe rrip të hollë

6- Syzet me skelet dhe ngjyra te theksuara

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë