Loading…

6 veprime të femrave që meshkujt i pëlqejnë shumë

  • 20/07/2019 | 23:52

6 veprime të femrave që meshkujt i pëlqejnë shumë

Të gjithë e dinë se një nga gjërat më të mira që mund të bëni për ta çmendur atë është t’i tregoni asetet tuaja, por kur bëhet fjalë për veprimet (ndonjëherë të pavetëdijshme) që ju bëni pas së cilave ai nuk reziston dot.


Ja 7 prej tyre.

Luani me flokët

Meshkujt e adhurojnë kur ju luani me flokët tuaj pa vetëdije. Kur përshkoni gishtat mes flokëve apo kapni një cullufe dhe e përdridhni mes gishtave, i bëni të humbin ndonjëherë kontrollin ndaj jush.

E “përdorni” për t’iu ngrohur në shtrat

Kur mbështilleni pas tij, sigurisht që e adhuron.

Kafshoni buzën

Ai iu dashuron kur iu shikon teksa kafshoni buzën e zhytur në mendime.

Kur shtriqeni

Nuk e kemi fjalën për pozat e jogas, por kur shtriqeni pas një kohe të ulura dhe tregoni një pjesë të mirë të trupit tuaj fantastik.

Kur jeni të entuziazmuara për diçka

Ai adhuron t’iu dëgjojë kur flisni për diçka plot me pasion.

Era juaj e parfumit

Apo era juaj e shampos, e çmendin sa herë i ndjen tek ju apo diku tjetër, pasi e kujtojnë veçanërisht për ju.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë