Loading…

64 aksidente për 24 orë

  • 30/12/2016 | 16:29

64 aksidente për 24 orë

Në rrugët e Kosovës, sot janë shkaktuar 64 aksidente. Siç u raportua dje nga Policia, numri i aksidenteve është rritur dje për shkak të ngricave në rrugë, shkruan Gazeta Metro.


Sipas Policisë, nga 64 aksidente nuk ka viktima, por në 14 aksidente ka pasur të lënduar. Ndërkaq, në 50 aksidente të tjera, raportohet se ka pasur vetëm dëme materiale.

Sic thuhet në raportin e Policisë, gjatë 24 orëve të kaluara, janë shqiptuar 740 tiketa./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë