Loading…

66 vjeçari gjendet pa shenja jete në Deçan: Dyshohet se vari veten

  • 21/01/2022 | 16:23

66 vjeçari gjendet pa shenja jete në Deçan: Dyshohet se vari veten

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Carrabreg të Deçanit, ku një burrë është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e tij, shkruan Gazeta Metro.


Viktima ishte dërguar në ambulantë pa shenja jete, derisa burime të afërta për Metron thanë se kishte shenja në fyt, kështu dyshohej se ishte vetëvarur.

Sipas këtyre të dhënave viktima ishte i moshës 66 vjeçare.

Metro për këtë rast ka kontaktuar me policinë e Kosovës, derisa ende nuk ka marrë përgjigje.

Lajmi është duke u përditësuar…

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë